צרו קשר:

אריה זונשיין
מוסיקה ועניינים

אודות

אריה זונשייןצילום: רונן הירש

שבע השנים שבין 1998 ל-2005 היו בכלל לא רעות עבורי מבחינה מוסיקלית. כתבתי בתקופה הזאת מוסיקה ל-14 הצגות תיאטרון ולדרמת טלויזיה אחת, והייתי מעורב בעוד כמה פרויקטים מוסיקליים נהדרים.

באתר זה בחרתי להציג קטעי מוסיקה ושירים מההצגות והפרויקטים בהם השתתפתי בתקופה ההיא, וגם כמה עניינים מוסיקליים שאינם קשורים לבמה. מעין יומן מוסיקלי, אם תרצו.

מאז 2005 התרחקתי מעולם התיאטרון, מכל מיני סיבות, ועברתי לעסוק בתחום יצירתי אחר - עיצוב אתרים. במקביל לזה המשכתי לנגן במופע השירים של חנוך לוין "חיותה" עד לירידתו מהבמה, ואני עדיין משתתף באופן קבוע במופע השנסונים של עמנואל חנון. המוסיקה ממשיכה לקחת חלק משמעותי בחיי, גם אם אני כבר לא כותב אותה.

* * *

למוסיקה הגעתי בגיל מאוחר יחסית וההכשרה המוסיקלית שלי די מבישה. היא כוללת שנתיים של לימוד נגינה באקורדיון (מגיל 11) ושנתיים נוספות בפסנתר, ולמרות זאת אני לא יודע לנגן מתווים.

לכתיבה לתיאטרון התגלגלתי ממש במקרה, במין השתלשלות קוסמית של אירועים, שלו הייתם רואים אותה בסרט קולנוע הייתם טוענים שהעלילה אינה הגיונית. האמת היא שזה סיפור משעשע שכולל שברון לב, מכשיר בשם קורצווייל ואיש אחד, חבר יקר, עם אומץ וראיה למרחוק. אם תתעקשו אספר לכם פעם.

top